Blog

Blog

Ste menšia spoločnosť a nemáte vlastné IT oddelenie. Váš zamestnanec má problém s počítačom a potrebuje pomoc.

Sme tu potom pre vás. Môže nám zavolať. Poradíme mu, prípadne sa pripojíme na jeho počítač a budeme sa snažiť na diaľku vyriešiť jeho problém. Ak to nebude možné potom prídeme k vám do firmy. Budeme sa pravidelne starať o váš SW i HW. Budeme udržiavať aktualizovaný váš OS WINDOWS i antivírový program. Budeme inštalovať programy podľa vašej požiadavky.

Ak používate staršiu už nepodporovanú verziu OS WINDOWS, urobíme upgrade na najnovšiu verziu WINDOWS 10 PRO. Prenesieme všetky programy, nastavenia a dáta. Môžeme urýchliť váš počítač zväčšením pamäte i výmenou staršieho disku za rýchlejší SSD disk.

Počítač sa nedá spustiť ? Môže to byť maličkosť, možno bude potrebné iba vymeniť napájací zdroj. V prípade potreby vám dodáme nový počítač a nainštalujeme všetky potrebné programy.

Používate lacný wifi router, ktorý vám dal váš poskytovateľ pripojenia do Internetu ? Potom vám hrozí reálna možnosť že môžete prísť o svoje dáta.

Pomôžeme vám zabezpečiť vašu  firemnú sieť zariadením  firewall. Spomínané riešenie vám umožní i bezpečné pripojenie do firemnej siete cez VPN, ktoré je potrebné pre prácu z domu.

Už od 25 EUR mesačne | 1 počítač a môžete začať využívať naše služby.

Radi si dohodneme termín stretnutia u vás vo firme.


Podpora pre Windows 7 bola ukončená 14. januára 2020 a preto firemnej klientele odporúčame urýchlený prechod na Windows 10 PRO 64 bit.

Služba UPGRADE obsahuje :

  • záloha dát
  • nová inštalácia WINDOWS 10 PRO + aktualizácie
  • inštalácia základných programov
  • pripojenie do firemnej siete
  • nastavenie tlačiarne
  • prenos všetkých dát z pôvodného WINDOWS 7

Platná licencia WINDOWS 7 PRO vás oprávňuje na bezplatný prechod na vyššiu verziu. V opačnom prípade je nutné licenciu zakúpiť. Pri tejto príležitosti je vhodné zvážiť i výmenu disku za nový SSD disk. Môžete tým urýchliť váš počítač.

Objednajte si službu UPGRADE pre váš počítač už od 75 EUR

Najnovšie správy o počítačoch, mobiloch, IT a internete môžete sledovať na našom FB